آیا می توانم طراحی متفاوت از چیزی که در نسخه دمو یا تصاویر سایت وجود دارد را داشته باشیم؟

بله، دقیقا. شما می توانید تغییرات جزئی یا کلی در طراحی اصلی انجام دهید یا با نصب قالب های جدید به طور کلی طراحی سایت را تغییر دهید.

در صورتی که ایده ای برای اجرا دارید، آن را به ما بسپارید تا آن را برای شما به بهترین نحو اجرا نماییم.

برای سفارش طراحی و تغییر قالب این صفحه را مشاهده فرمایید.

آیا آپدیت های آینده را می توانم دریافت کنم؟

شما می توانید ورژنهای جدید هم خانواده نسخه خود را در هر زمانی از سایت دانلود نمایید.

برای مثال اگر شما ورژن ۳٫۱ را خریداری کرده باشید م یتوانید مامی ورژن های زیر مجموعه ۳ را دانلود کنید.

ولی در صورت آپگرید به ورژن ۴ لازم است با هزینه ای کمتر از قیمت اصلی، ورژن جدید را تهیه نمایید.

نصب مجدد نرم افزار چگونه انجام می شود؟

نصب اولیه را ما برای شما انجام می دهیم. اگر نیاز به نصب مجدد بود از راهنمای نصب می توانید نصب را خودتان به سادگی انجام دهید. اگر نیاز به کمک بود با پرداخت مبلغ نصب مجدد دوباره آن را برای شما نصب می کنیم. در صورتنیاز به نصب مجدد از طریق تیکت پشتیبانی درخواست خود را ثبت فرمایید.

آیا امکان تغییر سرور سایت به سرور دیگر وجود دارد؟

بله. به راحتی. در صورتی که نام دامنه خود را نزد ما تغییر دهید، و نرم افزار را از دامنه قبلی حذف نمایید به راحتی امکان تغییر دامنه وجود دارد.

برای تغییر هاستینگ، نیاز به هیچ فعالیت دیگری نیست. فقط کافیست فایلهای روت هاست و دیتابیس را منتقل نمایید تا سایت شما به روی سرور جدید اجرا شود.

توجه فرمایید در صورتی که اختصاصی سازی به روش استاندارد انجام نشده باشد ممکن است بعد از انتقال سایت شما با مشکلاتی مواجه شود. بنابراین بهتر است برای اختصاصی سازی از کمک کارشناسان ما استفاده نمایید.

من در مورد PHP و برنامه نویسی چیزهای زیادی نمی دانم. آیا می توانم مدیر سایت باشم؟

بله. برای مدیریت سایت نیازی به دانستن برنامه نویسی نیست. در صورت نیاز به تغییرات، این خدمات را ما به شما ارائه می دهیم. اگرچه در صورتی که شما آشنایی با برنامه نویسی به ویژه در HTML و CSS و MySQL داشته باشید با توجه به باز بودن کدهای نرم افزار، تغییرات جزئی را راسا می توانید انجام دهید

آیا نرم افزار روی پلتفرمهای NT/IIS/Solaris/Unix/Linux/other server کار می کند؟

بله، اگر سرور شما اجرای کدهای PHP را پشتیبانی نماید و دارای موتور بانک اطلاعاتی MySQL باشد، نرم افزار به راحتی به روی سرور کار می کند. البته ما اکیدا به خاطر موارد امنیتی و بهینه سازی استفاده از منابع سیستم عامل Linux را پیشنهاد می نماییم. لطفا حتما حداقل نیازمندیهای سرور را مشاهده فرمایید.

 

مدت زمان دریافت نرم افزار برای نصب چقدر است؟

به روش پرداخت شما بستگی دارد. اگر از روش پرداخت درگاه های عضو شتاب استفاده نمایید در کمتر از یک ساعت نرم افزار آماده برای شما اراسل می گردد. در صورت پرداخت از روشهای آفلاین لازم است تا دریافت تاییدیه بانک که حداکثر ۲۴ ساعت در روز های کاری است تامل نمایید.

روش پرداخت و عقد قرارداد چیست؟

ما تقریبا هر نوع روش پرداخت را می پذیریم.

در صورتی که شما فقط نرم افزار را بخواهید، کافیست از طریق سایت و با هر کارت عضو شبکه شتاب پرداخت را انجام دهید و در کمتر از یک ساعت اسکریپت آماده برای شما ارسال می گردد.

در صورتی که تمایل به دریافت خدمات نصب و راه اندازی و استقرار داشته باشید، لازم است یکی از تیپ های خدمات را انتخاب و پرداخت را در سایت انجام دهید. مراحل عقد قرارداد و تیپ های قراردادی را مشاهده فرمایید.

در صورت نیاز به خدمات تغییر و اختصاصی سازی لازم است مشخصات و تغییرات مورد نظر را با جزییات تمام برای ما ارسال نموده یا فرمهای درخواست تغییر را پر نموده تا برای هماهنگی بیشتر با شما تماس حاصل گردد.

برای خرید اینجا را کلیک فرمایید.