سوالات متداول

سوالات متداول 

پشتیبانی و خدمات (3)

آیا برای مدیریت سایت لازم است در PHP و MySQL مهارت داشته باشیم؟

خیر. برای مدیریت سایت نیاز به دانش PHP یا MySQL نیست. در صورتی که تغییراتی مد نظر شما باشد که خودتان نتوانید انجام دهید، ما آن را برای شما انجام خواهیم داد. به هر حال در صورتی که خدمات راه اندازی را از ما دریافت کرده باشید ما قبل از تحویل نهایی تغییرات را برای شما انجام داده و سایت را با انجام تغییرات تحویل می دهیم.

آیا برای راه اندازی سایت نیاز به دانستن HTML و CSS هست؟

فقط اگر بخواهید چیدمان یا طراحی سایت را تغییر دهید نیاز به دانستن HTML و/یا CSS هست.

شما همواره می توانید به ما یا اشخاص دیگر سفارش اختصاصی سازی یا طراحی قالب جدید بدهید.

آیا برای به روز رسانی یا ارتقا نسخه سایت نیاز به کمک هست؟

در صورت انتشار نسخه جدید، راهنمای به روز رسانی به طور همزمان منتشر می شود و شما خودتان می توانید به روز رسانی را انجام دهید.

با اینحال در صورت نیاز به کمک، ما عملیات به روز رسانی را می توانیم برای شما انجام دهیم. برای در یافت خدمات به روز رسانی لازم است این خدمت را در ناحیه کاربری سفارش دهید.

به خاطر داشته باشید، شما نسخه های هم خانواده را به صورت رایگان دریافت می نمایید و در صورت انتشار نسخه از خانواده جدید لازم است با پرداخت بخشی از مبلغ حق بهره برداری از نرم افزار، نسبت به خریداری نسخه جدید اقدام نمایید.

View category→

سوالات قبل از خرید (12)

آیا آپدیت های آینده را می توانم دریافت کنم؟

شما می توانید ورژنهای جدید هم خانواده نسخه خود را در هر زمانی از سایت دانلود نمایید.

برای مثال اگر شما ورژن ۳٫۱ را خریداری کرده باشید م یتوانید مامی ورژن های زیر مجموعه ۳ را دانلود کنید.

ولی در صورت آپگرید به ورژن ۴ لازم است با هزینه ای کمتر از قیمت اصلی، ورژن جدید را تهیه نمایید.

آیا می توانم طراحی متفاوت از چیزی که در نسخه دمو یا تصاویر سایت وجود دارد را داشته باشیم؟

بله، دقیقا. شما می توانید تغییرات جزئی یا کلی در طراحی اصلی انجام دهید یا با نصب قالب های جدید به طور کلی طراحی سایت را تغییر دهید.

در صورتی که ایده ای برای اجرا دارید، آن را به ما بسپارید تا آن را برای شما به بهترین نحو اجرا نماییم.

برای سفارش طراحی و تغییر قالب این صفحه را مشاهده فرمایید.

آیا در صورت عدم رضایت می توانم مبلغ خود را پس بگیرم؟

بله. دو ماه پس از استفاده در صورتی که نتوانیم به تعهداتمان عمل کنیم، شما تمام مبلغ پرداختی خود را بازپس می گیرید.
ما به تعهدات و تمامی امکاناتی که به شما قول داده ایم پایبند هستیم و هر کجا عدم تحقق تعهدات را شاهد بودید با اعلام موضوع کل وجه شما عودت می گردد.

آیا سورس کد، رمزگذاری (encrypted) شده است؟

خیر. حتی یک ماژول نیز کد گذاری نشده است. تمامی کدهای سورس باز و قابل ویرایش هستند.

روش پرداخت و عقد قرارداد چیست؟

ما تقریبا هر نوع روش پرداخت را می پذیریم.

در صورتی که شما فقط نرم افزار را بخواهید، کافیست از طریق سایت و با هر کارت عضو شبکه شتاب پرداخت را انجام دهید و در کمتر از یک ساعت اسکریپت آماده برای شما ارسال می گردد.

در صورتی که تمایل به دریافت خدمات نصب و راه اندازی و استقرار داشته باشید، لازم است یکی از تیپ های خدمات را انتخاب و پرداخت را در سایت انجام دهید. مراحل عقد قرارداد و تیپ های قراردادی را مشاهده فرمایید.

در صورت نیاز به خدمات تغییر و اختصاصی سازی لازم است مشخصات و تغییرات مورد نظر را با جزییات تمام برای ما ارسال نموده یا فرمهای درخواست تغییر را پر نموده تا برای هماهنگی بیشتر با شما تماس حاصل گردد.

برای خرید اینجا را کلیک فرمایید.

 

مدت زمان دریافت نرم افزار برای نصب چقدر است؟

به روش پرداخت شما بستگی دارد. اگر از روش پرداخت درگاه های عضو شتاب استفاده نمایید در کمتر از یک ساعت نرم افزار آماده برای شما اراسل می گردد. در صورت پرداخت از روشهای آفلاین لازم است تا دریافت تاییدیه بانک که حداکثر ۲۴ ساعت در روز های کاری است تامل نمایید.

آیا نرم افزار روی پلتفرمهای NT/IIS/Solaris/Unix/Linux/other server کار می کند؟

بله، اگر سرور شما اجرای کدهای PHP را پشتیبانی نماید و دارای موتور بانک اطلاعاتی MySQL باشد، نرم افزار به راحتی به روی سرور کار می کند. البته ما اکیدا به خاطر موارد امنیتی و بهینه سازی استفاده از منابع سیستم عامل Linux را پیشنهاد می نماییم. لطفا حتما حداقل نیازمندیهای سرور را مشاهده فرمایید.

 

من در مورد PHP و برنامه نویسی چیزهای زیادی نمی دانم. آیا می توانم مدیر سایت باشم؟

بله. برای مدیریت سایت نیازی به دانستن برنامه نویسی نیست. در صورت نیاز به تغییرات، این خدمات را ما به شما ارائه می دهیم. اگرچه در صورتی که شما آشنایی با برنامه نویسی به ویژه در HTML و CSS و MySQL داشته باشید با توجه به باز بودن کدهای نرم افزار، تغییرات جزئی را راسا می توانید انجام دهید

آیا امکان تغییر سرور سایت به سرور دیگر وجود دارد؟

بله. به راحتی. در صورتی که نام دامنه خود را نزد ما تغییر دهید، و نرم افزار را از دامنه قبلی حذف نمایید به راحتی امکان تغییر دامنه وجود دارد.

برای تغییر هاستینگ، نیاز به هیچ فعالیت دیگری نیست. فقط کافیست فایلهای روت هاست و دیتابیس را منتقل نمایید تا سایت شما به روی سرور جدید اجرا شود.

توجه فرمایید در صورتی که اختصاصی سازی به روش استاندارد انجام نشده باشد ممکن است بعد از انتقال سایت شما با مشکلاتی مواجه شود. بنابراین بهتر است برای اختصاصی سازی از کمک کارشناسان ما استفاده نمایید.

نصب مجدد نرم افزار چگونه انجام می شود؟

نصب اولیه را ما برای شما انجام می دهیم. اگر نیاز به نصب مجدد بود از راهنمای نصب می توانید نصب را خودتان به سادگی انجام دهید. اگر نیاز به کمک بود با پرداخت مبلغ نصب مجدد دوباره آن را برای شما نصب می کنیم. در صورتنیاز به نصب مجدد از طریق تیکت پشتیبانی درخواست خود را ثبت فرمایید.

آیا می توان لوگوی سایت را تغییر داد؟

شما همه چیز را می توانید تغییر دهید. تصاویر، قالب و زمینه، چیدمان صفحات و گرافیک. همه اینها بدون نیاز به تغییر فایلهای اصلی سایت انجام می شود. همه این کارها از پنل مدیریت سایت امکان پذیر است.

View category→

قیمت و حق بهره برداری (5)

آیا می توان یک نسخه آزمایشی همزمان برای طراحی و توسعه نصب کنم؟

بله. اگر شما دسترسی عمومی به زیر دامنه ویژه توسعه (Development) را با ثبت کلمه عبور محدود کرده باشید، می توانید یک نسخه نیز برای سعی و خطا روی زیر دامنه dev یا development نصب نمایید.

برای مشاهده جزئیات نصب نسخه آزمایشی و توافقنامه حق استفاده این صفحه را ببینید.

آیا لینک “توسعه یافته توسط:” روی سایت ثبت می شود؟

بله. در صورتی که شما خدماتی از ما دریافت نمایید حتما لینک سایت ما زیر صفحه اول سایت شما قرار خواهد گرفت.

مگر اینکه شما هیچ گونه خدماتی به غیر از خرید حق بهره برداری از ما دریافت ننمایید.

شما با خرید تایید می نمایید که طبق توافقنامه حق بهره برداری مادامی که از نرم افزار ما استفاده می نمایید، به این موضوع متعهد می باشید.

آیا می توان نام دامنه سایت را پس از استفاده تغییر داد؟

بله. در هر زمانی می توانید دامنه سایت خود را از ناحیه کاربری سایت ما تغییر دهید. برای تغییر دامنه پس از ثبت روی ناحیه کاربری حتی نیاز به تماس با ما نیست.

اگر یک نسخه حق بهره برداری خریداری کرده باشم، چند سایت را می توانم راه اندازی نمایم؟

شما به ازاء خرید هر نسخه از حق بهره برداری نرم افزار، یک سایت را می توانید راه اندازی نمایید. البته اگر روی زیر دامنه هایی که با کلمه عبور محافظت شده باشند، و نام آنها dev یا development باشد، برای هدف تمرین، آزمایش و توسعه می توانید جداگانه نصب نمایید.

برای مشاهده جزئیات بیشتر در مورد نصب نسخه آزمایشی این صفحه را مشاهده فرمایید.

برای مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد نسخه آزمایشی توافقنامه حق بهره برداری را مشاهده فرمایید.

آیا هزینه خریداری حق بهره برداری، مادام العمر است؟

بله. شما با یک بار خرید به صورت مادام العمر می توانید از نرم افزار استفاده نمایید. البته در صورتی که قرارداد تمدید پشتیبانی عقد گردد به مدت ۵ سال از گارانتی خدمات پشتیبانی می توانید استفاده نمایید.

پس از ۵ سال در صورت بروز تغییرات جدی ممکن است نرم افزار از پشتیبانی خارج شده یا برای تمدید و آپگرید نیاز به تهیه حق بهره برداری نسخ جدید لازم باشد.

برای مشاهده اطلاعات بیشتر در این خصوص لطفا توافقنامه حق بهره برداری را مشاهده فرمایید.

View category→

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *