درباره ما

اتحاد همگرا در سازمان یعنی موفقیت

موکسی ناین ایران راهکاری برای مدیریت دانش ، تیم سازی ، شبکه سازی سازمانی و باشگاه مشتریان

امکانات بینظیر ما سازمان شما را تا ۲ برابر انتظار خودتان ارتقا خواهد داد

شبکه اجتماعی سازمانی همچون شبکه های اجتماعی دیگر مانند فیسبوک، یک وبسایت تعاملی کاربران می باشد. با این تفاوت که اعضای وب سایت صرفا کارکنان یک شرکت و در مدلهای پیشرفته تر علاوه بر کارکنان، مشتریان، تامین کنندگان، نمایندگان فروش، شرکا و ذینفعان می باشند.

 

کار کردن همانند زندگی

 

در شبکه اجتماعی سازمان بر حسب نیاز و ماهیت شرکت (سازمان) شما مدل مناسب انتخاب می شود. پس از اجرای نصب، طراحی و پیاده سازی، آموزش کاربران انجام می پذیرد.
در شبکه اجتماعی سازمان که عمدتا با هدف تشریک مساعی (همکاری و اشتراک اطلاعات در یک طرح یا پروژه اعم از پروژه های تحقیقاتی، اجرایی، فروش و مارکتینگ و…)، جمع آوری دانش سازمانی، و تعامل موثر بین کارکنان و مدیران اجرا می شود، افراد سازمان با آموزش ارائه شده و همچنین برنامه های تشویقی، ترغیب می شوند تا در بستر یک وبسایت مبتنی بر دیوار (همچون فیسبوک) تجربیات، مستندات، دانش و رویدادهای روزانه را ثبت نموده تا افراد مرتبط آن را مشاهده و در صورت نیاز با ثبت کامنت، نظر خود را اعلام دارند.
با توجه به تمامی ساختارهای شبکه های اجتماعی این راهکار به راحتی باعث می شود افراد از نظرات و مشاوره و تجربیات یکدیگر مطلع شده و علاوه بر ارتقا دانش خود، امور محوله را بهتر از قبل به انجام برسانند.
شایان ذکر است، در شبکه اجتماعی پیشنهادی ما، تمامی مسائل امنیتی از جمله دسترسی افراد به مطالب مرتبط و مجاز، نحوه عضویت، بررسی و ارزیابی فعالیت اعضا و جلوگیری از فعالیت مخرب در نظر گرفته شده است.
پیاده سازی شبکه های اجتماعی سازمانی علاوه بر ایجاد نشاط، انگیزه و افزایش تعهد سازمانی، به استحصال و رسوب دانش سازمانی و به عبارتی به آشکار شدن دانش سازمانی منجر می شود و تاثیرات بسیار مثبتی را در سازمان نشان می دهد.
لطفا در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر، زمینه فعالیت شرکت، تعداد پرسنل کل شرکت، تعداد کارکنان متخصص (تکنیسین، کارشناس و بالاتر)، سابقه فعالیت شرکت، سمت خود، و اطلاعات تماس خود را اعلام فرمایید تا در اسرع وقت برای برگذاری یک جلسه مشاوره حضوری رایگان (در شهر تهران)  اقدام گردد.

 

شما می توانید سایت خود را به روی هاست خود یا فضای رایانش ابری ما راه اندازه نمایید

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *